Close

Jestem sobą

Odważnie i zdecydowanie, asertywnie i odpowiedzielnie, choć czasem nie jest to takie proste… nie jest to takie łatwe… W byciu sobą jest autentyczność i samoświadomość, poczucie własnej wartości i wewnętrzna siła.

W roli mamy

Uczę się nowych rzeczy, uczę się nowej siebie. Macierzyństwo to przygoda, wyzwanie, stan gotowości do zmiany. To zobowiązanie do stawania się każdego dnia lepszą wersją siebie, bo Mama to pierwsza liderka dziecka.

Ja - rozmażona czy szalona?

W chwilach ciszy i ucieczki do swojego wnętrza…Dotykam tam poezji życia, która mi w duszy gra… Dotykam śpiewu, muzyki… i tańca, którego doświadczam w rytmie swojego ciała… Ja, Aneta 🙂

Z mikrofonem mi do twarzy

Być prelegentką na Małopolskim Kongresie Kobiet to wielkie docenienie i wyróżnienie. Wspieram i inspiruję kobiety do rozwoju, zmiany i budowania samodzielności finansowej.

Na scenie też bywam

Szkolenia i warsztaty to też moja praca. Lubię odkrywać, uczyć, doznawać, doświadczać… A jeżeli choć jedna osoba skorzysta z mojej wiedzy to będzie to udane wystąpienie.

Czasem udzielam wywiadów

Na Targach Książki w Krakowie. Cieszę się i celebruję swój sukces. Zacznij dziś, z wytrwałością i determinacją każdego dnia małymi kroczkami realizować to, co dla Ciebie najważniejsze.

Na scenie też bywam...

Ufnie i z radością, z poczuciem obfitości i otwartym sercem. Wierzę, że to, co do mnie przyjdzie, jest dla mniej najlepsze i mam w sobie na to zgodę. Moje życie to blaski i cienie mojej prawdy